@twitter
Delfi
(2022-05-24 12:24:34)
@twitter
Spēles iesākumā abas komandas laukumā taustījās. Latvijas izlase neļāva pretiniekiem nostiprināties zonā, bet Džeriņš un Batņa izdarīja ātrus metienus pēc ieiešanas zonā.
Delfi
(2022-05-24 12:30:18)
@twitter
Zviedrija sestajā minūtē jau pārņēma ripas kontroli, uzbrukuma zonā nostiprinoties uz ilgāku laiku.
Delfi
(2022-05-24 12:36:45)
@twitter
Latvijas hokejistiem izdevās ofensīva. Vārtu priekšā darbojās Ābols, kurš pēc Ķēniņa piespēles nespēja pārspēt Ulmarku. Latvieši turpināja uzbrukt, un Ābols vēlreiz bija uzbrukuma smailē.
Delfi
(2022-05-24 12:42:22)
@twitter
Pagaidām Latvijas hokejisti diezgan labi darbojās savā aizsardzības zonā. Protams, ka zviedri ar savu meistarību tika pie metieniem, taču līdz šim izdevies nepieļaut atkārtotus momentus vārtu priekšā.
Delfi
(2022-05-24 12:45:56)
@twitter
14:55 min. Noraidījums Zviedrijas izlasē. Ēriks Gustafsons sodīts par sitienu ar nūju Rihardam Bukartam. Bukarts izteiksmīgi žestikulēja pēc tam, kad pretinieks viņam no rokām izsita nūju.
Delfi
(2022-05-24 12:48:27)
@twitter
Zviedrijas izlase mazākumā darbojās ļoti aktīvi. Latvijas izlasei tā arī īsti neizdevās izdarīt labu metienu pa vārtiem, lai arī uzbrukuma zonā latvieši darbojās.
Delfi
(2022-05-24 12:51:32)
@twitter
Vēl vienu metienu pa Ulmarka vārtiem izdarīja Dzierkals. Latvijas izlasei ļoti labs sniegums trešdaļas izskaņā.
@twitter
Oskars Batņa palika guļot uz ledus, kad viņš paklupa un lielā ātrumā ietriecās laukuma apmalē. Pēc mazas pauzes viņš pats devās uz rezervistu soliņu.
Delfi
(2022-05-24 13:15:39)
@twitter
Klingbergs piespēlēja uz vārtu priekšu Petersonam, kuram aizsargi metienu izdarīt neļāva. Latvijas hokejisti arī otrās trešdaļas pirmajās minūtēs spēlē veiksmīgi.
Delfi
(2022-05-24 13:22:04)
@twitter
26:18 min. Noraidījums Zviedrijas izlasē. Zviedrijas izlases uzbrukuma otrajā tempā Gustafsons izdarīja spēcīgu metienu pa vārtiem, kuru Šilovs ar plecu atvairīja. Uzreiz pēc epizodes Klingbergs iegrūda Sotnieku apmalē.
Delfi
(2022-05-24 13:23:48)
@twitter
Vairākuma pēdējās sekundēs Latvijas izlase izspēlēja pozicionālu uzbrukumu. Ābols izdarīja metienu no kreisās puses, Balcers lūkoja pēc vārtsarga atvairītās ripas, bet to neieguva.
Delfi
(2022-05-24 13:29:22)
@twitter
Dalīns izkārtoja sev metienu, bet Šilovs ripu tvēra. Pēc šīs epizodes Zīle saķērās ar Petersonu.
Delfi
(2022-05-24 13:31:43)
@twitter
Gustafsons raidīja ripu gar vārtiem, ripa pēc diviem rikošetiem trāpīja pa Latvijas vārtu stabiņu. Brīdi vēlāk Veinbergs uzbrukumā izdarīja metienu, kuru bloķēja Larsons.
Delfi
(2022-05-24 13:34:11)
@twitter
34:13 min. Noraidījums Latvijas izlasē. Artūrs Kulda savu nūju ielika Asplunda slidās, klupinot viņu. Pēc šīs epizodes Dzierkals paprovocēja Asplundu, kurš jau devās atbildēt, bet tiesneši viņu apturēja.
@twitter
Jānis Jaks pēc zaudētajiem vārtiem devās uzbrukumā un izdarīja metienu pa vārtiem, trāpot pa vārtu stabu.
Delfi
(2022-05-24 13:40:16)
@twitter
36:29 min. Noraidījums Zviedrijas izlasē. Latvijas izlases uzbrukumā Rihards Bukarts piespēlēja gar vārtiem, bet Dzierkalam neizdevās trāpīt pa ripu. Pēc tam Larsons diezgan rupji iegrūda apmalē Bergmani, nopelnot sodu. Pēc tam izcēlās nelieli asumi.
Delfi
(2022-05-24 13:46:01)
@twitter
Delfi
(2022-05-24 13:57:50)
@twitter
Ronalds Ķēniņš intervijā LTV7 pēc otrā perioda: "Viņiem vārtu guvumā paveicās. Mums vajag to uzvaru."
Delfi
(2022-05-24 14:09:43)
@twitter
Sācies 3. periods. Trešajā ceturtdaļā aizritējušas četras minūtes, bet to laikā Latvijas izlasei uzbrukumi nav izdevušies. Arī paši zviedri neko draudīgu nav izspēlējuši, bet viņiem laiks rit labvēlīgāk.
Delfi
(2022-05-24 14:22:28)
@twitter
52. minūtē Ābols saņēma ripu un no labas pozīcijas izdarīja metienu pa vārtiem, bet ripa aizķēra aizsargu un lidoja garām.
Delfi
(2022-05-24 14:25:34)
@twitter
Batņa uzvarēja iemetiena neitrālajā zonā, Jaks devās uz vārtiem un izdarīja metienu, kuru atvairīja Ulmarks. Sākās cīņa Zviedrijas izlases vārtu priekšā, bet šo draudīgo epizodi Latvija nepārvērta vārtu guvumā.
Delfi
(2022-05-24 14:32:30)
@twitter
Latvijas izlase pieprasa pusminūtes pārtraukumu.
Delfi
(2022-05-24 14:32:44)
@twitter
Šilovs nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.
Delfi
(2022-05-24 14:35:59)
@twitter
Latvijas hokeja izlase noslēdz pasaules čempionātu ar piekto vietu B grupā, kas visticamāk, dos arī 10. vietu pasaules čempionātā.