@twitter
Delfi
(2022-02-11 15:21:04)
@twitter
Somijas izlase divos momentos izdarīja spēcīgus metienus no tālas distances. Taču televīzijas tiešraidē parādīja, ka Dārziņš devies uz ģērbtuvēm. Viņš cieta pēc spēka paņēmiena, kad ietriecās apmalē. Cerams, ka viņš varēs atgriezties.
Delfi
(2022-02-11 15:26:00)
@twitter
Somijas izlases pāreja no aizsardzības uzbrukumā bija zibenīga. Pirmo uzbrukuma vilni latvieši izturēja, taču tad Pakarainens saņēma piespēli vārtu priekšā. Jānis Kalniņš glāba Latvijas izlasi.
Delfi
(2022-02-11 15:30:29)
@twitter
Daugaviņš vārtu priekšā bija aktīvs, bet viņš divās epizodēs neatrada iespēju, lai izdarītu metienu, jo Sateri vārtos spēlēja teicami. Taču izspēles bija pietiekami labi.
Delfi
(2022-02-11 15:42:10)
@twitter
Latvijas hokejisti perioda izskaņā bija spiesta aizsargāties. Paši uzbrukuma zonā vairs netika, bet Kalniņš savu olimpisko debiju iesācis teicami.
Delfi
(2022-02-11 15:49:21)
@twitter
Latvija - Somija 0:0. Noslēdzies 1. periods. Trešdaļas izskaņā Krastenbergs saķērās ar Hartikainenu.
Delfi
(2022-02-11 15:53:18)
@twitter
Daugaviņš par Dārziņa savainojumu sacīja, ka šādās epizodēs var gūt briesmīgas traumas. Tagad pārtraukumā esot jāizrunā kā turpināt spēli bez Dārziņa. Kopumā viņš par komandas sniegumu pirmajā trešdaļā ir apmierināts
Delfi
(2022-02-11 16:08:39)
@twitter
Kaspars Daugaviņš paliek guļot uz ledus pēc sadursmes ar pretspēlētāju.
Delfi
(2022-02-11 16:26:48)
@twitter
Vārtu stabs! Somijas izlases uzbrukumā Hartikainenam pietrūka pāris cm, lai gūtu vārtus. Brīdi vēlāk Rajala izgāja pret Kalniņu, viņš izdarīja metienu no distances, Kalniņš bija nesatricināms kā kalns!