14.09.2019 0 ziņas

13.09.2019 9 ziņas

RadioSWH
(18:07:24) links

Šodien studijā satiekas divas Ineses! Raidījuma “Ar dziesmu par dzīvi” vadītāja Inese Vaikule un jaunā Radio SWH raidījuma “Ķepa uz sirds” viena no vadītājām Inese Kreicberga. Patīkama mūzika un sarunas par ikdienu, hobijiem un, protams, mājdzīvniekiem.


RadioSWH
(17:51:37) links

Šodien studijā satiekas divas Ineses! Raidījuma “Ar dziesmu par dzīvi” vadītāja Inese Vaikule un jaunā Radio SWH raidījuma “Ķepa uz sirds” viena no vadītājām Inese Kreicberga. Patīakama mūzika un sarunas par ikdienu, hobijiem un, protams, mājdzīvniekiem.


RadioSWH
(14:01:33) links

Vai esat gatavi paspēlēties?


RadioSWH
(10:42:19) links

RT @Sandastante: Nav tā, ka tikai vīrieši atšķir īstas krūtis no mākslīgām. Arī sievietes atšķir ļitakus no kalpakiem.


Rietumu Radio
(9:54:17) links

Izsludina konkursu par koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūves tiesībām. Būvdarbi būs jāpabeidz 450 dienās. Tātad nākamajā būvniecības sezonā jāsākas celtniecībai, bet 2021. gadā koncertdārzam "Pūt, vējiņi!" jaunā veidolā jābūt gatavam.


RadioSWH
(9:47:44) links

Šorīt pie mums viesojas sporta pasaulē plaši zināms viesis - godalgotais Zviedrijas rallijkrosa braucējs Antons Marklunds. Noskaidrosim, kādas ir sportista ambīcijas attiecībā uz nedēļas nogalē gaidāmo Neste World RX of Latvia posmu!


Rietumu Radio
(8:53:23) links

Bordāns apstiprina, ka vienošanās par nākamā gada budžetu ir panākta un tajā nauda Liepājas cietuma būvniecībai netiks atvēlēta.


RadioSWH
(8:42:01) links

Anatolija noslēpums: Šī gada rallijkrosa pasaules čempionātā, divus posmus pirms finiša, līderi Adreasu Bakerudu no tuvākajiem sekotājiem šķir tikai divi punkti. Kāds līdz šim ir bijis mazākais pasaules čempiona pārsvars pār vicečempionu?


Rietumu Radio
(7:48:21) links

Tieslietu ministrija nemainīs savu nostāju par Liepājas cietuma būvniecības projekta īstenošanu no 2020.gada. Par jauna cietuma nepieciešamību tiek runāts jau vairāk nekā 12 gadus. Pa šo laiku īstenoti divi iepirkumi un abas reizes valdība ir atlikusi būvniecību.