13.09.2019 9 ziņas

RadioSWH
(18:07:24) links

Šodien studijā satiekas divas Ineses! Raidījuma “Ar dziesmu par dzīvi” vadītāja Inese Vaikule un jaunā Radio SWH raidījuma “Ķepa uz sirds” viena no vadītājām Inese Kreicberga. Patīkama mūzika un sarunas par ikdienu, hobijiem un, protams, mājdzīvniekiem.


RadioSWH
(17:51:37) links

Šodien studijā satiekas divas Ineses! Raidījuma “Ar dziesmu par dzīvi” vadītāja Inese Vaikule un jaunā Radio SWH raidījuma “Ķepa uz sirds” viena no vadītājām Inese Kreicberga. Patīakama mūzika un sarunas par ikdienu, hobijiem un, protams, mājdzīvniekiem.


RadioSWH
(14:01:33) links

Vai esat gatavi paspēlēties?


RadioSWH
(10:42:19) links

RT @Sandastante: Nav tā, ka tikai vīrieši atšķir īstas krūtis no mākslīgām. Arī sievietes atšķir ļitakus no kalpakiem.


Rietumu Radio
(9:54:17) links

Izsludina konkursu par koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūves tiesībām. Būvdarbi būs jāpabeidz 450 dienās. Tātad nākamajā būvniecības sezonā jāsākas celtniecībai, bet 2021. gadā koncertdārzam "Pūt, vējiņi!" jaunā veidolā jābūt gatavam.


RadioSWH
(9:47:44) links

Šorīt pie mums viesojas sporta pasaulē plaši zināms viesis - godalgotais Zviedrijas rallijkrosa braucējs Antons Marklunds. Noskaidrosim, kādas ir sportista ambīcijas attiecībā uz nedēļas nogalē gaidāmo Neste World RX of Latvia posmu!


Rietumu Radio
(8:53:23) links

Bordāns apstiprina, ka vienošanās par nākamā gada budžetu ir panākta un tajā nauda Liepājas cietuma būvniecībai netiks atvēlēta.


RadioSWH
(8:42:01) links

Anatolija noslēpums: Šī gada rallijkrosa pasaules čempionātā, divus posmus pirms finiša, līderi Adreasu Bakerudu no tuvākajiem sekotājiem šķir tikai divi punkti. Kāds līdz šim ir bijis mazākais pasaules čempiona pārsvars pār vicečempionu?


Rietumu Radio
(7:48:21) links

Tieslietu ministrija nemainīs savu nostāju par Liepājas cietuma būvniecības projekta īstenošanu no 2020.gada. Par jauna cietuma nepieciešamību tiek runāts jau vairāk nekā 12 gadus. Pa šo laiku īstenoti divi iepirkumi un abas reizes valdība ir atlikusi būvniecību.


12.09.2019 9 ziņas

Rietumu Radio
(18:39:10) links

Vai esi dzirdējis par tādu mūzikas instrumentu kā teremins? Noklausies raidījumu "Lielā dzintara balss"


RadioSWH
(15:15:00) links

Jau pēc nepilnām 15 minūtēm par veselības aprūpes problēmjautājumiem Ainārs Rutkēvičs runās ar nozares ministri Ilzi Viņķeli un arodbiedrības vadītāju Valdi Keri. #RīcībasPlāns


RadioSWH
(14:43:48) links

RT @CSDD_LV: Apsveicam @JanisBaumanisRX ar uzvaru! Novēlam tikpat augstvērtīgus rezultātus arī īstajos @LatviaRX mačos, kas norisināsies ja…


RadioSWH
(14:39:31) links

Šodien pulksten 15.10 raidījumā DABNĪCA par vides izglītības iespējām runāsim ar Ziemeļvidzemes atkritumu apsaimniekotāja vides pedagoģi Ievu Freimani-Mihailovu un Limbažu sākumskolas skolotāju Indru Ābeli. #Dabnīca ➡️ https://t.co/AOGPGsBKX2 https://t.co/EHaphjtdoS


RadioSWH
(14:05:47) links

Neon Saturdays dāvā klausītājiem juteklisku singlu latviešu valodā “Man nav bail”. Ticiet vai nē, bet viņi patiesi ir bezbailīgi - ne kuram katram ir pa spēkam sacensties ar Fredosaurus Rex galda futbola mačā!


RadioSWH
(10:10:52) links

Liels prieks būt kopā ar grupu "Pienvedēja Piedzīvojumi" tik nozīmīgā brīdī! Šogad mūziķi atzīmē savu 25 gadu kopā būšanas, radīšanas un koncertēšanas jubileju. Par godu šim notikumam klausītājiem tiek nodots grupas nu jau astotais studijas albums NELAIKS.


Rietumu Radio
(9:25:35) links

Petraviča: Rasta nauda pensijas piegāžu tarifa sadārdzinājuma kompensēšanai❗️ "Nauda ir rasta. Kompensācija tiks nodrošināta visiem, nedalot kategorijās," uzsvēra @RamonaPETR


Rietumu Radio
(8:51:38) links

Pēc 19 pašvaldību lūguma sasauc LPS ārkārtas sēdi par teritoriālo reformu. Plānots apspriest arī brīvpusdienu nodrošināšanu 1.-4. klašu skolēniem nākamajā gadā, valsts budžeta veidošanas gaitu un citus jautājumus.


Rietumu Radio
(7:54:53) links

"Pasažieru vilciens" plāno šogad ieviest vēl vienu reisu, kas savienos Liepāju ar Rīgu.