04.10.2019 3 ziņas

RadioSWH
(18:01:03) links

Šovakar uz sarunu pie @PTimrots raidījumā "Ar dziesmu par dzīvi" ir uzaicināts sabiedrisko attiecību padomnieks, politikas eksperts un rakstnieks @JurgisLiepniekss. Nenopietni nopietna saruna un lieliska mūzika!


RadioSWH
(14:07:44) links

Studijā Fredosaurus Rex un grupa The Swamp Shakers. Visnotaļ košā un pamanāmā grupa laiž klajā savu debijas albumu "Don't Wanna Miss". Lai skan arī oranžajos viļņos!


RadioSWH
(8:40:48) links

Anatolija noslēpums: Kurš no vieglatlētiem visvairāk reižu (un cik reižu) ir piedalījies pasaules čempionātos? Viņš jau startēja arī šogad Dohā.


03.10.2019 6 ziņas

RadioSWH
(14:15:47) links

Pie Fredosaurus Rex viesojas Mihaila Čehova Krievu Drāmas teātra direktore Dana Bjorka, aktieris Rodions Kuzmins un režisors Sergejs Golomazovs, lai pastāstītu par vienu no šī gada sensacionālākajām izrādēm KANKUNA. Biļetes uz 4. oktobra izrādi


RadioSkonto
(11:46:55) links

(˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵) https://t.co/hoKbGbte9l


Rietumu Radio
(10:35:30) links

Vandaļu nodarīto postījumu dēļ @dabaDAP uz laiku slēgusi dabas liegumā “Liepājas ezers” izveidoto pastaigu laipu pie putnu vērošanas torņa. Laipa slēgta drošības apsvērumu dēļ.


RadioSWH
(10:33:39) links

Šodien pulksten 15.10 raidījumā #Dabnīca runāsim par pagājušajā nedēļā Ņujorkā notikušo ANO Klimata rīcības samitu, tajā lemto, un to, kāda no tā būs jēga. Raidījuma viesis - vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs @pucej.


RadioSWH
(10:10:56) links

Piektdien raidījumā „Ar dziesmu par dzīvi” dzirdēsiet @PTimrots sarunu ar sabiedrisko attiecību padomnieku, politikas ekspertu, rakstnieku un publicistu @JurgisLiepnieks. #ArDziesmuParDzīvi Uzdod arī savu jautājumu ➡️ https://t.co/1CksNP4bQG https://t.co/6YoGdIAI7o


RadioSWH
(8:40:29) links

Anatolija noslēpums: Poļu vesera metējs Pāvels Fajdeks ceturto reizi pēc kārtas kļuva par pasaules čempionu. Kurš sportists visvairāk reižu pēc kārtas vienā individuālajā disciplīnā ir uzvarējis pasaules čempionātos vieglatlētikā?