Pasaules hokeja čempionāts: gaidot 'vakara naglu' – Latvijas dueli pret Vāciju. Teksta tiešraide https://t.co/AHpMN54AMj #Hokejs #IIHFWorlds2021 32 atbildes

@twitter
Augsts spēles temps tās pašā ievadā. Abas vienības nekautrējas iesaistīties divcīņās un doties uzbrukumā. #Hokejs #IIHFWorlds2021
@twitter
Džons Peterka ikdienišķā situācijā ieslido zonā un no relatīvi asa leņķa izpilda pēkšņu metienu. Kalniņš pat nespēj noreaģēt. Ripa ielido vārtu tuvajā "devītniekā". #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 20:25:08)
@twitter
Bīstams uzbrukums jau Latvijas izlases izpildījumā. No laukuma stūra pa vārtiem met Kulda, cerot, ka kāds ripas lidojumu pielabos. Tā izlido ārpus laukuma no Vācijas izlases aizsarga nūjas. #Hokejs #IIHFWorlds2021
@twitter
Neveikla situācija pie laukuma apmales, vācieši rīkojas zibenīgi un nogādā ripu vārtu priekšā. Tur jau gaida Nēbeless, kurš paslidina ripu zem Kalniņa kājsargiem. Spēles ievadā piedzīvota paliela izgāšanās. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 20:36:33)
@twitter
11:33 min. Latvijas izlase spēlēs vairākumā Vācijas valstsvienībai, dodoties uzbrukumā, laukumā atradās seši spēlētāji. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 20:37:15)
@twitter
Džeriņš vairākumā tiek gāzts. Skatītāji sagaida noteikumu pārkāpumu, bet tiesneša svilpe neatskan. Pirmās 40 sekundes bez dižiem notikumiem. #Hokejs #IIHFWorlds2021
@twitter
Latvijas izlases hokejisti daudz izpilda piespēles, bet nespēj realizēt savas ieceres. Tā arī pie laba metiena nesanāk tikt. #Hokejs #IIHFWorlds2021
@twitter
Uvis Balinskis intervijā LTV: "Kas jāuzlabo? Vienkāršāk jāspēlē, jādabū ripas uz priekšu. Nedrīkst pazaudēt ripas viduszonā. Bišķiņ varbūt bijām iemiguši sākumā. Beigas bija labas. Jāturpina tāpat kā beidzām un viss būs labi." #Hokejs #IIHFWorlds2021
@twitter
Saraustīts perioda ievads. Pa reizei Džeriņš un Indrašis iesaistījušies asumos pie pretinieku vārtiem. Eizenšmids pamanās Indrašim labi trāpīt pa seju. #Hokejs #IIHFWorlds2021
@twitter
Latvijas hokejisti pēc rupjas Vācijas izlases kļūdas aizbēg ātrajā uzbrukumā "trīs pret viens". Izcilo iespēju realizē Rodrigo Ābols, kuram tie ir pirmie vārti turnīrā. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 21:19:12)
@twitter
Sadursmē ar Karsumu cieš Nēbelss. Vācijas izlases līderis atduras pret Latvijas izlases uzbrucēju. Šķiet, ka savainojis plecu. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 21:27:33)
@twitter
Latvijas izlase otrajā trešdaļā bijusi krietni pārāka. Vācieši pavisam atdevuši iniciatīvu. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 21:33:20)
@twitter
Latvijas izlases pārsvars izzudis. Vācieši ik pa brīdim pietuvojas Kalniņa sargātajiem vārtiem, bet bīstams metiens allaž izpaliek. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 21:37:36)
@twitter
39:17 min. Latvijas izlase spēlēs mazākumā Pārāk aktīvi aiz pretinieku vārtiem nospēlē Indrašis, kurš nejauši ar nūju notriec Zaideru. #Hokejs #IIHFWorlds2021
@twitter
48:11 min. Latvijas izlase spēlēs vairākumā Jonass Millers tiek sodīts par klupināšanu. Balinskis veiksmīgi aizspruka viņam garām gar apmali. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 22:08:42)
@twitter
Pilnībā izniekota iespēja spēlēt vairākumā. Pamatlaikā mazāk nekā desmit minūtes. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 22:09:21)
@twitter
Batņa, glābjot komandu, sāpīgi ielido laukuma apmalē. Uzbrucējs atdeva visu izlases labā! Peterka varēja vienatnē izrauties pret Kalniņu. #Hokejs #IIHFWorlds2021
@twitter
Tikai četras minūtes pamatlaikā. Vācijas izlase jau praktiski vairs nedodas uzbrukumā. Visas iespējas izraut neizšķirtu un vietu ceturtdaļfinālā. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 22:19:14)
@twitter
Divas reizes pēc kārtas Latvijas izlase dodas pretuzbrukumos, bet ripa nonāk tribīnēs. Divarpus minūtes pamatlaikā. #Hokejs #IIHFWorlds2021
Delfi
(2021-06-01 22:23:21)
@twitter
Jānis Kalniņš tiek nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju. #Hokejs #IIHFWorlds2021