Grūti pat iztēloties, ko treneris var teikt hokejistiem pārtraukumā. Spēlētāji plus mīnus tikai atslido spēli, vispār nekādas degsmes. #hokejs 7 atbildes

@twitter
@JanisPolis Cik tieši metienu mūsējie ir izdarījuši? :) Es metienu kā metienu īsti neatceros nevienu. Uzmetieni un tās pabakstīšanas neskaitās. Uzbrukums ir graujoši sūdīgs.
Uldis
(2021-05-30 21:48:24)
@twitter
@artis_k @JanisPolis 2. periodā 17:15, mūsējie 3/4 no perioda somus iespieda savā zonā. Pret norvēģiem gan atslidoja
Jānis Polis
(2021-05-30 21:48:44)
@twitter
@artis_k Sorry, bet es nesaprotu, par ko Tu runā. Mūsējie 3/4 otrā perioda somus gan stabili iespieda zonā, gan nomētāja.
(2021-05-30 21:50:35)
@twitter
@JanisPolis Nezinu, par nomētāšanu es to nesauktu. Uz brīdi pariņķojām, kaut ko uzmetām, bet bīstams jau nebija nekas. Rezultāts arī neliecina par nomētāšanu. Man kā fanam kopš 97. gada spēle liekas vāja.
Jānis Polis
(2021-05-30 21:53:29)
@twitter
@artis_k Šābrīža pasaules čempioniem šobrīd zaudējam 1:2 uz vienas haļavas rēķina. Un esam priekšā metienos. Iepriekšējā periodā arī ripas kontrolē. Tev par Krievijas izlasi jāfano, ja vēlies vairāk.
(2021-05-30 21:55:32)